Wiadomości

7 i 8 maja 2014 r. zapraszamy na kolejną edycję Dni Przedsiębiorczości Poznań (DPP), które odbędą się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. W wydarzeniu, wspólnie z Wielkopolskim Klastrem Teleinformatycznym, weźmie udział Poznańskie Centrum Superkomputerowo-Sieciowe. Podczas tegorocznej imprezy odbędzie się m.in. Startup Poznań 2014.

Dni Przedsiębiorczości Poznań (DPP) to wydarzenie, które w jednym miejscu i czasie gromadzi to co dla przyszłego i obecnego przedsiębiorcy jest ważne. Podczas dwóch dni trwania imprezy można znaleźć inspirację i pomysł na własną firmę, dowiedzieć się wszystkiego o formalnej stronie działalności gospodarczej, znaleźć źródła finansowania i partnerów dla własnego biznesu.

 

Dni Przedsiębiorczości Poznań (DPP) są wspólną inicjatywą Miasta Poznania, Powiatu Poznańskiego oraz środowisk gospodarczych i naukowych reprezentowanych przez Międzynarodowe Targi Poznańskie, Wielkopolską Izbę Przemysłowo-Handlową, Fundację Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza oraz Kolegium Rektorów Miasta Pozania.

 

Po raz kolejny w wydarzeniu udział weźmie PCSS wspólnie z Wielkopolskim Klastrem Teleinformatycznym.

 

DPP są adresowane w szczególności do osób zainteresowanych podjęciem własnej działalności gospodarczej, przedsiębiorców z różnych branż i o różnym doświadczeniu biznesowym oraz do naukowców i innowatorów otwartych na praktyczną współpracę z firmami.

Dni Przedsiębiorczości Poznań to cykliczne wydarzenie, łączące różne wydarzenia:

  •         Targi Usług dla Biznesu
  •         Forum Gospodarcze Metropolii Poznań
  •         Forum Franczyzy
  •         Konkurs o tytuł Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości
  •         Start Up! Poznań

 

Więcej informacji na temat DPP znaleźć można tutaj.

Agnieszka Wylegała

Powiązane projekty:
WKlaster