Wiadomości

21 listopada 2017 r. odbędzie się Środkowoeuropejskie Forum Zarządzania Internetem 2017, organizowana przez przez IGF Polska. Transmisję i rejestrację ze wszystkich sesji wydarzenia przeprowadzi PlatonTV.

Forum to, jak przekonują organizatorzy, okazja, by w otwartej atmosferze porozmawiać o najważniejszych zagadnieniach związanych z funkcjonowaniem Internetu, a także kontynuować dyskusje zapoczątkowane w latach ubiegłych. W tym roku szczególnie ważnymi tematami będą te związane z cyfrową gospodarką opartą na danych, sieciami 5G, technologiami FinTech oraz kompetencjami cyfrowymi. Zmierzymy się również z takimi problemami jak wartość naszych danych osobowych, blokowanie stron internetowych, odpowiedzialność pośredników za treści zamieszczane w sieci czy przyszłość zbiorowego zarządu prawami autorskimi.

 

Tych, którzy nie będą mogli być w Centrum Nauki Kopernik, zapraszamy do oglądania transmisji w Internecie. Wszystkie sesje będą transmitowane na żywo, dzięki usłudze Interaktywnej Telewizji HD w Sieci PIONIER.

 

Więcej informacji na temat Forum można znaleźc TUTAJ.

 

Zapraszamy do obejrzenia TRANSMISJI.

Agnieszka Wylegała

Powiązane projekty:
Transmisje z wydarzeń