Transmisje ORL

Transmisje ORL

Operacje otolaryngologiczne "na żywo"
Status: w trakcie
 

Kontakt:
Poznańskie Centrum Superkomputerowo-Sieciowe
Piotr Pawałowski
ul. Jana Pawła II 10
61-139 Poznań
+48 61 858 21 89
Wiadomości

PCSS było gospodarzem 2. edycji Europejskiej Sesji Internetowej "Chirurgia Laryngologiczna LIVE", która odbyła się 30 listopada 2016 r. W wydarzeniu uczestniczyło 10 europejskich ośrodków zajmujących się chorobami otolaryngologicznymi. Kliniki, biorące udział w wydarzeniu, były ze sobą połączone poprzez platformę zdalnej współpracy medycznej „medVC”, umożliwiającą wielopunktową komunikację audio-wideo w czasie rzeczywistym. Organizatorami sesji było Europejskie Towarzystwo Laryngologiczne, Poznańskie Centrum Superkomputerowo-Sieciowe oraz Klinika Laryngologii i Onkologii Laryngologicznej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.

wicej

Zapraszamy na II edycję Europejskiej Sesji Internetowej "Chirurgia Laryngologiczna LIVE", która odbędzie się 30 listopada 2016 r. Wydarzenie organizowane jest przy współpracy European Laryngological Society (ELS), Kliniki Otolaryngologii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu (UMP) oraz Poznańskiego Centrum Superkomputerowo-Sieciowego (PCSS). Celem sesji jest pokazanie najnowszych metod operacyjnych stosowanych przez chirurgów z czołowych europejskich klinik laryngologicznych. Aktywny udział w wydarzeniu wezmą szpitale z Genui, Barcelony, Marsylii, Luksemburga, Giessen, Leiden, Essen, Cagliari oraz Poznania. 

wicej

Zapraszamy na materiał PlatonTV przygotowany podczas I Europejskiej Sesji Internetowej „Chirurgia Laryngologiczna LIVE”, która odbyła się 2 grudnia 2015 r. Wydarzenie zorganizowane było przez European Laryngological Society (ELS), Katedrę i Klinikę Otolaryngologii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu (UMP) oraz Poznańskie Centrum Superkomputerowo-Sieciowe (PCSS).

wicej
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 następna > ostatnia >>