Centrum Technologii Oracle

Centrum Technologii Oracle

Centrum Technologii Oracle (CTO) zostało powołane celem intensyfikacji i rozszerzenia współpracy PCSS z firmą Oracle w obszarze innowacyjnych rozwiązań i nowych technologii. Działalność CTO została formalnie rozpoczęta poprzez przystąpienie PCSS do programu Oracle Partner Network w lipcu 2011 roku. CTO opiera się o wieloletnią współpracę PCSS z firmą Oracle w obszarze baz danych i aplikacji. Fundamentem dla jego powstania było Centrum Doskonałości SUN w PCSS utworzone wspólnie z firmą SUN Microsystems w 2003 roku. Centrum Doskonałości działało aktywnie w PCSS do czasu akwizycji firmy SUN przez firmę Oracle.

 

W marcu 2013 roku PCSS w ramach udziału w programie Oracle Partner Network uzyskał statusu "Gold partner Specialized Java SE5/6" potwierdzający wiedzę oraz doświadczenie w rozwoju aplikacji w technologii Java.

Status: w trakcie
 
more
Cel 
więcej
more
Opis zaawansowany 
więcej
more
Funkcjonalność 
więcej

Kontakt:
Centrum Technologii Oracle, PCSS
Szymon Kupiński szymonk@man.poznan.pl
ul. Jana Pawła II 10
61-139 Poznań
tel: +48 61 858 21 86
Wiadomości
Polecamy wywiad z prof. Janem Węglarzem - szefem Poznańskiego Centrum Superkomputerowo-Sieciowego i Prezesem Poznańskiego Oddziału Polskiej Akademii Nauk. Wywiad ukazał się 9. września w poznańskim dodatku do Gazety Wyborczej w rubryce poświęconej firmom i instytucjom, które najbardziej wpływają na dobrą kondycję Poznania i wysoką jakość życia jego mieszkańców. Obok Poznańskiego Centrum Superkomputerowo-Sieciowego w rubryce opisane zostały takie wizytówki Poznania, jak: Akademia Sztuk Pięknych, STOMIL - POZNAŃ S.A., H. Cegielski - POZNAŃ S.A., Uniwersytet Przyrodniczy i Centrum Badań DNA Sp. z o.o.
więcej
W imieniu Poznańskiej Grupy Użytkowników języka Java i Poznańskiego Centrum Superkomputerowo-Sieciowego (Centrum Doskonałości SUN Microsystems) mamy zaszczyt zaprosić studentów wszystkich poznańskich uczelni na bezpłatne dwudniowe szkolenie w zakresie tworzenia aplikacji przy wykorzystaniu NetBeans Platform. Odbędzie się ono w dniach 16-17 stycznia 2010, start w sobotę 16-tego około 9 rano. Szkolenie poprowadzą światowej sławy eksperci Geertjan Wielenga i Toni Epple, których mieliśmy już przyjemność poznać w czasie konferencji Poznań NetBeans Day 2008. Cała impreza odbędzie się w sali 311, w Poznańskim Ośrodku Nauki (PON), który znajduje się przy ulicy Wieniawskiego 17/19.
więcej
<< pierwsza < poprzednia 1 następna > ostatnia >>