StartUp-IT

StartUp-IT

Wspomaganie młodego biznesu teleinformatycznego
StartUp-IT
StartUp-IT to projekt kompleksowych działań wspierających nowe firmy informatyczne w Wielkopolsce. Bezpłatne konsultacje profesjonalnych doradców, warsztaty i seminaria organizowane w ramach StartUp-IT dotyczą nowych technologii IT, ochrony praw autorskich, biznes planów, marketingu, finansów, funduszy UE oraz wykorzystania najlepszych praktyk firm, które odniosły sukces. W ramach konsorcjum Wielkopolskiego Centrum Zaawansowanych Technologii Informacyjnych łączącego PCSS i Politechnikę Poznańską projekt integruje społeczność studentów i młodych pracowników naukowych branży IT. Szerokie doświadczenie i specjalistyczne kontakty pomagają realizować główny cel - zbudowanie drogi od najlepszych pomysłów do ich wdrażania w firmach typu start-up i spin-off.
Status: w trakcie
 
more
Opis zaawansowany 
więcej
Wiadomości

W sobotę, 19 maja br. zapraszamy do Poznańskiej Przestrzeni Współpracy ZOO na warsztaty z prototypowania metodą Design Thinking. Warsztaty polegać będą na zaprojektowaniu wyglądu końcowego rozwiązania/usługi oraz scenariusza korzystania z niego. Chętnie widziani nie tylko programiści.

wicej

Podczas Poznańskich Dni Przedsiębiorczości (17-18.04.2012 r.) najnowsze technologie z dziedziny edukacji prezentują wspólnie PCSS, Wielkopolski Klaster Teleinformatyczny, firma Talex S.A. oraz Espeo Software. Wydarzenie skierowane jest głównie do przedsiębiorców, osób zainteresowanych podjęciem działalności gospodarczej, a także naukowców.

wicej
Zapraszamy do udziału w konkursie programowania aplikacji mobilnych, który odbędzie się w sobotę 23 marca 2012 roku w Poznańskiej Przestrzeni Współpracy ZOO. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.
wicej
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 następna > ostatnia >>